پمپ حرارتی یک روش عالی برای نگه‌داشتن دمای نرمال منزل شما در طول سال است. ما اکنون در اوج تابستان مشهد هستیم که دمای هوا بسیار بالاست و مقداری هم شرجی است. اگر فکر می‌کنید که پمپ حرارتی شما کمی ضعیف است، می‌توانید با متخصصان تیم ما تماس بگیرید. تخصص ما در خدمات پمپ‌های گرمایش و سرمایش نیز هست.

صدای بیش از حد

کارکرد پمپ حرارتی شما نباید یک پر سر و صدا باشد. اگر پمپ حرارتی خود را روشن می‌کنید تا خانه شما خنک شود و متوجه سر و صداهای زیادی می‌شوید، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که شما با یک متخصص تماس بگیرید. مشکل سر و صدای ناشی از پمپ حرارتی شما این است که مشکل کارکرد بخش‌های مختلفی را نشان می‌دهد.

قبض‌های فراتر از خنک‌کنندگی!

آیا قبض‌های شما در تابستان امسال کمی غیرمنطقی است؟ خطای در محاسبات معمولاً در پمپ حرارتی شما عمیق‌تر است. متخصصان سیبری صنعت می‌توانند به شما کمک کنند تا بهترین حالت ممکن مصرف پمپ حرارتی خود را مشاهده کنید.

خنک‌کنندگی کاهش می یابد

ممکن است فکر کنید که این یک نشانه معمول از مشکلات پمپ حرارتی است، اما تعجب خواهید کرد که چطور ساده نادیده گرفته‌اید. اگر در خانه خود قدرت خنک‌کننده را کاهش داده‌اید، ممکن است فقط تهویه هوا را برای مدت طولانی‌تر یا در دمای پایین‌تری اجرا نمایید. شاید متوجه نشوید که در واقع مشکل، ظرفیت خنک کننده خانه شماست. اگر خواندن این مورد باعث شده که متوجه مشکل خنک‌کننده خانه خود شوید، همین حالا با متخصصان ما تماس بگیرید.

چرخه کوتاه

یکی از بزرگترین مشکلات صاحبان خانه‌های دارای پمپ حرارتی معیوب، چرخه کوتاه است. چرخه کوتاه زمانی است که سیستم تهویه مطبوع شما روشن و شروع به کار کند، مدت زمان بسیار کمی اجرا می‌شود، خاموش گردیده و مدت کوتاهی بعد دوباره روشن می‌شود. مشکل چرخه کوتاه بر روی کارایی سیستم تهویه مطبوع شما بسیار آسیب‌رسان است. حل این مشکل انجام روشی بسیار سریع و آسان برای اجرای سیستم تهویه مطبوع شما در داخل زمین است.

ترجمه و تصحیح از سیبری صنعت

منبع