برج خنک کننده در مشهد

۶ موردی که شما باید در مورد برج خنک کننده بدانید

برج خنک کننده وسیله خنک کننده‌ای است که باعث می‌شود عمده آب گرم در برج با سرمایش تبخیری آب خنک شود. به منظور استفاده کامل از منابع آب، کاهش بار شبکه آبرسانی شهری و کاهش هزینه بهره برداری، آب خنک کننده با برج خنک کننده و بازیافت تصفیه می‌شود.
ادامه مطلب
نصب کولر گازی در مشهد

۱۰ فایده سیستم تهویه مطبوع برای سلامتی

مهمترین مزیت بهداشتی سیستم تهویه مطبوع، کاهش رطوبت منزل شما است. از رطوبت زیاد منزل جلوگیری می‌کند و همچنین خانه‌ای کم‌رطوبت و همچنین سالم را برای شما به ارمغان می‌آورد.
ادامه مطلب
نصب و سرویس سردخانه در مشهد

سردخانه چیست؟ – راه اندازی و سرویس سردخانه در مشهد

امروزه سردخانه برای نگهداری مواد غذایی و افزایش عمر نگهداری آنها و همچنین به منظور افزایش کیفیت عرضه محصول، کاربرد فراوانی پیدا کرده است. باغداران عرضه کنندگان لبنیات و مواد پروتئینی به راحتی می‌توانند با استفاده از سردخانه مدیریت عرضه خود را بهینه کرده و سود آوری را افزایش دهند.
ادامه مطلب
چیلر جذبی چیلر تراکمی سیبری صنعت Sibri Sanat

چیلر چیست؟ – نصب و سرویس چیلر در مشهد

چیلر دستگاهی است که با استفاده از یک سیال خنک‌کننده سیال ثانویه را که اکثر اوقات آب است، در سیکل خنک می‌کند. آب خنک در اپراتور تولید شده و برای مصارف مختلفی شامل خنک‌کردن ماشین‌آلات و خنک‌کردن هوا در فن کویل‌ها، هواسازها و .... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب
Sibri Sanat low cost energy cooling systems

سیستم‌‌های خنک‌کننده جدید در راه هستند

پژوهشگران در ایالات‌ متحده، یک سیستم ارزان جدید را طراحی کرده‌‌اند که می‌تواند امکان سرمایش خانه‌‌ها را با مصرف برق بسیار پایین، میسر کند. این گروه یک آرایه به‌‌اندازه‌‌ی پشت‌‌بام یک خانه ایجاد کرده‌‌اند که از ماده‌ای از جنس شیشه و پلیمر با خاصیت بازتابندگی بسیار بالا ساخته شده است.
ادامه مطلب
تبدیل گرما به سرما با فناوری تازه یک استارتاپ هلندی

تبدیل گرما به سرما با فناوری تازه یک استارتاپ هلندی

آژانس بین‌المللی انرژی می‌‌گوید تا سال ۲۰۵۰ حدود ۳۷ درصد از انرژی الکتریکی جهان می‌تواند به مصرف ۶ میلیارد دستگاه تهویه‌‌ی هوا برسد. کره‌‌ی زمین روزبه‌روز گرم‌‌تر می‌‌شود و وابستگی مردم جهان به انرژی برای خنک‌‌سازی منازل روبه افزایش است؛ تا آنجاکه امروزه در بسیاری از نقاط جهان، میزان فروش تجهیزات سرمایشی با نرخ فروش این تجهیزات در ایالات متحده برابری می‌‌کند.
ادامه مطلب
Sibri Sanat air conditioner buying

راهنمای خرید کولر – نصب و سرویس کولر گازی در مشهد – بخش دوم

با پیشرفت صنعت کولرسازی، شرکت‌های سازنده به فکر افزودن قابلیت‌های جدید، بالا بردن کیفیت و پاسخگویی هر چه بیشتر نیازهای مصرف‌کنندگان افتادند. شرکت‌ها با ارائه‌ مدل‌های جدید کولر گازی، نه‌تنها موجب تحولی در صنعت کولرسازی جهان شد، بلکه با افزودن امکانات گسترده و مفید روی آن‌ها، بیش از پیش فناوری‌های روز دنیا را به خانه‌ها آوردند.
ادامه مطلب