در چند ماه گذشته ساکنان منطقه Brevard از زمان شروع شیوع بیماری کرونا، بسیار محتاط بوده‌اند. این زمان‌ها برای بسیاری از افراد عصبی کننده است زیرا آنها از روش‌های ضدعفونی کننده و فاصله‌گیری اجتماعی اضافی نه تنها با جهان بلکه با اعضای خانواده خودشان نیز تبعیت می‌کنند. تعمیر کولر گازی در الهیه مشهد نگرانی در مورد ابتلا به سرماخوردگی یا ویروس نه تنها برای ساکنان شهرستان Brevard بلکه برای بقیه جهان نیز امری عادی شده است.

احساس می‌کنید که هر کاری می‌توانید انجام می‌دهید تا خود و خانواده خود را ایمن و سالم نگه دارید. ممکن است از خودتان بپرسید “دیگر به چه چیزی مبتلا نمی‌شوم؟”. اینجا متعجب می‌شوید زیرا احساس می‌کنید که ممکن است با سرما خوردگی مبارزه کنید، اما به یک عفونت ویروسی یا باکتریایی “کامل” مبتلا شده‌اید. شاید یکی دیگر از اعضای خانواده که در خانه شما ساکن است غالباً از احساس گرفتگی یا خستگی و علت مشخص آن شکایت دارد.

تمام هدف سیستم تهویه مطبوع شما این است که شما و خانواده‌تان در خانه احساس راحتی بیشتری داشته باشید زیرا علاوه بر خنک کردن، از وسایل داخل آن نیز محافظت می‌کند. تعمیر کولر گازی در الهیه مشهد متأسفانه، هنگامی که واحد تهویه مطبوع یا سایر اجزای سیستم HVAC خود به درستی نگهداری نمی‌شوند، نتیجه کیفیت پایین هوا است. کیفیت هوا در خانه شما را بیمار، خسته و در موارد شدیدتر می‌تواند باعث عفونت تهویه هوا شود.

کولرها و هوای سردی که آنها فراهم می‌کنند به هیچ وجه ذاتی نیستند. تعمیر کولر گازی در الهیه مشهد در واقع، تهویه مطبوع برای افراد بی شماری که از بیماری تنفسی رنج می‌برند لازم و مفید است. این مشکل می‌تواند از شکاف‌های تاریک سیستم HVAC شما به صورت آلرژنهای منتقل شده در هوا مانند کپک، قارچ، گرد و غبار، رشد بیش از حد باکتریها و ویروسها ایجاد شود.

از آنجا که این ریز ذرات در مجاری دریچه شما باقی مانده اند، می‌توانند به سرعت تکثیر شوند، در حالی که در سراسر خانه، سیستم تنفسی شما پخش می‌شوند و در جریان خون شما جذب می‌شوند. تعمیر کولر گازی در الهیه مشهد علائم شامل التهاب مجاری سینوس، گرفتگی بینی، تحریک گلو، خشکی / خارش پوست، افزایش حملات آسم، مشکل در تمرکز، آلرژی(جدید یا عود کننده)، خستگی و حتی علائم شبیه آنفولانزا در موارد شدید است.

اگر مشکوک هستید که در انجام کار کیفیت هوا / سیستم تهویه مطبوع در خانه خود احساس ناراحتی می‌کنید، برای بررسی با ما تماس بگیرید. تکنسین مجرب ما همه این موارد را دیده اند و می‌توانند به شما کمک کنند کیفیت هوا در خانه خود را به سطح عالی تبدیل کنید. شاید بتوانید برای همیشه به آلرژی و خستگی خداحافظی کنید!

توصیه‌های ما

تعمیر و نگهداری منظم واحد شما همیشه بهترین روش است. بعلاوه ما توصیه می‌کنیم فیلتراسیون هوا در ترکیب با لامپهای UVC با خروجی بالا، دستگاه تصفیه هوای الکترونیکی رسانه قطبش شده و درمانهای ظرف تخلیه با زمان آزاد شود. سرمایش و گرمایش Brevard با بالاترین کیفیت محصولات موجود را ارائه می‌دهد.

در واقع، چراغهای UVC سری ۳ FM و RM ما در واقع قوی‌ترین چراغهای UV مسکونی هستند که در حال حاضر در بازار وجود دارد! این محصولات اطمینان حاصل می‌کنند که هوا در سراسر خانه شما استریل می‌شود و حاوی مقدار قابل توجهی پاتوژن‌های موجود در هوا است. تعمیر کولر گازی در الهیه مشهد انواع مختلف باکتری‌ها و ویروس‌ها در پارامترهای مختلف میکرو وات استریل می‌شوند.

بنابراین ما نمی‌توانیم ۱۰۰ ster عقیم سازی را تضمین کنیم، اما می‌توانیم شما را به همان اندازه که می‌توانید در یک مکان مسکونی نزدیک شوید. کاری که ما انجام می‌دهیم کمک به شما در تقویت دفاع در برابر بیماری‌های منتقل شده در هوا است. تعمیر کولر گازی در الهیه مشهد میکروب، ویروس که شامل ویروس کرونا است. سرمایش و گرمایش Brevard در این زمان‌ها با جامعه ما همدردی می‌کند. برای بررسی سیستم HVAC و هوای تولید شده امروز با ما تماس بگیرید.

 

ترجمه شده از: https://brevardcooling.com/air-conditioning/is-my-air-conditioner-making-me-sick